Zaznacz stronę

W obecnych czasach rola tradycyjnych wydawnictw papierowych systematycznie maleje. Dzieje się tak również w odniesieniu do czasopism branżowych. Katalog Pogrzebowy to odpowiedz na przyśpieszające w związku z pandemią COVID trendy. Dzięki Katalogowi Pogrzebowemu rodziny pogrążone w żałobie mogą liczyć na fachowe porady w tematach organizacji pogrzebów i pokonywania trudów związanych z żałobą. Ważną inicjatywą wydawnictwa jest fakt, że to sami czytelnicy proponują tematykę która ma zostać zgłębiona na stronie, co gwarantuje opisywanie zagadnień na które najbardziej brakuje odpowiedzi w Internecie.

Serwis Funeralny inny niż wszystkie

Serwis funeralny zamieszczony na stronie KatalogPogrzebowy.Com to również niezwykła i nowoczesna forma przeglądania, całkowicie dostosowana do użytkowników telefonów komórkowych i tabletów. Strona przypomina swoją budową gazetę z tym że zamiast przewracać strony rolkujemy ją stopniowo w dół – co jest bardzo wygodne, czytelne i intuicyjne.

Ostatnio pojawiło się kilka artykułów związanych z Trójmiastem i morzem tak więc zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym ogólnopolskim serwisem branży pogrzebowej.

Aktualności z branży pogrzebowej