Zaznacz stronę

Okres straty  bliskiej osoby zawsze jest  przepełniony emocjami. W takiej sytuacji organizacja pogrzebu często jest ponad siły wielu rodzin. Mimo wszystko pogrzeb należy zorganizować z godnością i szacunkiem, a wszystko powinno zostać przeprowadzone wzorowo. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego zakładu pogrzebowego w Gdańsku.

Pogrzeby Gdańsk – kompetentny zakład pogrzebowy

W zakładzie pogrzebowym CREDO w Gdańsku pracownicy przejmują na siebie wszystkie obowiązki wynikające z organizacji pogrzebu. Już od pierwszego telefonu do biura zakładu, pracownicy są w stanie o każdej porze dnia zorganizować transport ciała do chłodni, ponadto już po wdrożeniu działań przygotowujących do organizacji pogrzebu, załatwiają formalności cmentarne, przygotowują Zmarłego do ostatniej drogi, pomagają w wyborze akcesoriów funeralnych, odpowiadają na wszelkie pytania itd. Dzięki działaniom zakładu pogrzebowego CREDO rodziny zostają odciążone i mogą w spokoju przeżywać żałobę. 

Godna ceremonia pogrzebowa w Gdańsku 

Pracownicy zakładu pogrzebowego CREDO do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Dzięki temu każda ceremonia jest wyjątkowa i inna. Pracownicy biorą do serca wszystkie prośby i oczekiwania klientów, aby każde pożegnanie odbyło się zgodnie z ostatnią wolą Zmarłego oraz Jego Rodziny. Pogrzeby wyróżniają się piękną oprawą florystyczną oraz muzyczną. Na życzenie rodziny Zmarłego, może zostać odczytana przez księdza lub mistrza ceremonii mowa pogrzebowa napisana przez najbliższych. 

Dodatkowe usługi – Zakład Pogrzebowy Credo Gdańsk

W związku z panującą epidemią i wieloma obostrzeniami, które zostają wprowadzane, zakład pogrzebowy CREDO wprowadził transmisje pogrzebów online. Dzięki temu każda osoba, która nie może osobiście uczestniczyć w pogrzebie, będzie mogła pożegnać się z bliską osobą zdalnie. Transmisje pogrzebów online to odpowiednie rozwiązanie, które da możliwość wszystkim osobom, które z przyczyn osobistych nie mogą brać udziału w ceremonii pogrzebowej. 

Zobacz również: e-nekrologi Credo Gdańsk

Szacunek jest najważniejszy

Pogrzeb to trudne wydarzenie w życiu każdego człowieka, dlatego warto wybrać usługi doświadczonego zakładu pogrzebowego Credo w Gdańsku.