Zaznacz stronę
Miło nam poinformować użytkowników zaprzyjaźnionej platformy funeralnej funer.com.pl, że kompleksowo przygotowany wybór zakładów pogrzebowych z Trójmiasta i okolic został powiększony o ofertę kolejnej z wyróżniających się firm.

Ofertę usług pogrzebowych znajdującą się na portalu uzupełniła w miesiącu maju znana mieszkańcom Gdańska od kilkudziesięciu lat –  Zieleń.

Obecnie w serwisie rodziny mogą wybrać wśród ofert najlepszych zakładów pogrzebowych – zaczynając od Pruszcza Gdańskiego, przez Gdańsk, Sopot, Gdynię, Rumię, Redę i Wejherowo.

Jest to więc pomoc obejmująca rodziny zamieszkujące nie tylko same Trójmiasto ale i przylegające do niego miejscowości.

Zieleń Gdańsk i Pruszcz Gdański

 

Zieleń z Gdańskiego Wrzeszcza to największe przedsiębiorstwo pogrzebowe w Trójmieście i w tej części Polski. Od wielu lat z powodzeniem organizuje pogrzeby na trójmiejskich cmentarzach z zachowaniem dbałości o jakość usług pogrzebowych.

Zakład pogrzebowy Zieleń prowadzi własne Krematorium, dysponuje 3 salami pożegnań, nowoczesnymi i eleganckimi karawanami Mercedes z włoską zabudową firmy Pilato.

Okazałe biuro firmy z wieloma stanowiskami do obsługi rodzin, znajduje się w dzielnicy Wrzeszcz przy ulicy Partyzantów 76, oraz krematorium przy ulicy Srebrniki 14 przy cmentarzu Srebrzysko.

Firma pogrzebowa Zieleń pomaga także mieszkańcom Pruszcza Gdańskiego i okolic, ich biuro znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej 24 w Pruszczu Gdańskim.


Informacje o zakładach pogrzebowych

 

Informacje na temat działalności firmy Zieleń Gdańsk znajdziemy na jej stronie internetowej – zielen.pl

Aktualna oferta firm świadczących usługi pogrzebowe i cieszących się dobrymi opiniami mieszkańców Trójmiasta znajduje się na stronie portalu funer.com.pl