Zaznacz stronę

Mieszkańcy Pruszcza Gdańskiego i okolic formalnie nie należą do Trójmiasta. Nie ulega jednak wątpliwości, że przez ostatnie lata nowe inwestycje i rozwój urbanistyczny w Pruszczu Gdańskim, Rotmance, Straszynie, Kowalach czy Borkowie mocno zbliżyły je i zespolił z południowymi dzielnicami Gdańska. Dynamicznie rośnie liczba mieszkańców w tych miejscowościach co sprawia, że nieformalnie coraz częściej uznaje się je jako część Trójmiasta. Przykładem trójmiejskiej firmy posiadającej swój oddział w Pruszczu Gdańskim jest przedsiębiorstwo Zieleń.

Usługi pogrzebowe w Pruszczu Gdańskim

Wraz z rozwojem miejscowości, rośnie w nich poziom życia i usług. Reprezentantem wysokiej jakości usługodawcy z sektora usług pogrzebowych jest zakład pogrzebowy Zieleń z Pruszcza Gdańskiego. Mieszkańcy Pruszcza mogą liczyć na tą sama wysoką jakość obsługi co osoby odwiedzające główne biuro w Gdańsku przy ulicy Partyzantów 76. Biuro Zakładu pogrzebowego Zieleń mieści się w samym centrum Pruszcza Gdańskiego przy ulicy Grunwaldzkiej 24 w okolicy Urzędu Miasta. Firma pogrzebowa od wielu lat pomaga mieszkańcom Pruszcza Gdańskiego i okolic w godnym przeprowadzeniu ceremonii pogrzebowej. Ceny usług za każdym razem dopasowane są do możliwości i oczekiwań rodzin. Do dyspozycji klientów oddaje się największy w tej części kraju wybór rożnego rodzaju akcesoriów pogrzebowych. Doświadczony zespół eleganckich żałobników daje rodzinom pewność co do jakości przeprowadzonej ceremonii pogrzebowej. Każdy pogrzeb odbywa się też z wykorzystaniem jednego z wielu eleganckich karawanów pogrzebowych marki Mercedes-Benz.

Usługi Pogrzebowe Pruszcz Gdański Zieleń

Zieleń Pruszcz Gdański – nowa oficjalna strona www

Wszystkie rodziny mają też dostęp do najbardziej rozbudowanej na terenie Trójmiasta funeralnej bazy technicznej i obiektowej z kilkoma własnymi eleganckimi salami pożegnań i własnym nowoczesnym krematorium. W celu utrzymania wysokiej jakość usług pogrzebowych w Pruszczu Gdańskim, firma pogrzebowa Zieleń dokonuje regularnych inwestycji. Kilka miesięcy temu Zakład pogrzebowy z Pruszcza Gdańskiego uruchomił pod adresem www.zielenpruszcz.pl dedykowaną dla mieszkańców tego miasta oficjalną stronę internetową.
Jest to nowoczesna i w pełni responsywna na urządzeniach mobilnych witryna o charakterze informacyjnym i poradnikowym. W imieniu redakcji naszego serwisu życzymy firmie pogrzebowej Zieleń z Pruszcza Gdańskiego dalszego rozwoju i kolejnych sukcesów.

Całodobowa pomoc, odbiory i przewozy zwłok

Zieleń Pruszcz Gdański

Zakład Pogrzebowy Zieleń Pruszcz Gdański
ul. Grunwaldzka 24
83-000 Pruszcz Gdański

Numery telefonów:

 58 341 20 71 – całodobowo
 58 773 01 01 – Pn-Pt: 8.00 – 16.00

Dojazd do biura firmy pogrzebowej: