Zaznacz stronę

Wejherowo oraz okolice nie należą do Trójmiasta, natomiast określane są potocznie jako „Małe Trójmiasto Kaszubskie”. Jednakże nie należy zapominać, iż na co dzień mieszka tam duża ilość osób dojeżdżających do Trójmiasta w ramach pracy czy jakichś pobocznych zainteresowań. Wejherowo to też duża baza usługowa dla mieszkańców trójmiasta z często atrakcyjniejszymi cenami. Jest więc z trójmiastem silnie związane i solidnie rozwijającym się pod względem urbanistycznym oraz inwestycyjnym.

Mając na uwadze dynamiczny rozwój Wejherowa nieodzownym elementem jest chęć i potrzeba rozszerzenia usług w wielu dziedzinach, jednym z nich jest sektor usług pogrzebowych i działalność domów pogrzebowych w Wejherowie. Przykładem zakładu pogrzebowego działającym na terenie – „nieformalnego” Trójmiasta – jest zakład pogrzebowy Uzdrowski mieszczący się w Wejherowie.

Dom pogrzebowy M. Uzdrowski

Usługi oferowane przez dom pogrzebowy M.Uzdrowski są na bardzo wysokim poziomie oraz są w stanie zapewnić profesjonalną oraz spersonalizowaną usługę pogrzebową. Osoby mieszkające w Wejherowie i nie tylko, mają możliwość skorzystania z ich usług świadczonych na ulicy Nanickiej 2 lokal 1, natomiast dom pogrzebowy z kaplicą znajduje się przy ulicy Leśnej 18. Zakład działający od 20 lat oferuje wiele usług wykonywanych z zaangażowaniem i z empatią.

Firma pogrzebowa z Wejherowa

Warto wspomnieć, iż katalog usług jest w wersji rozszerzonej, ponieważ do każdej usługi obok, widnieje opisana i wytłumaczona dana usługa. W swojej ofercie Dom pogrzebowy Uzdrowski z Wejherowa posiada:

-pogrzeby z trumną

-pogrzeby kremacyjne

-formalności i wypłaty zasiłków

-akcesoria pogrzebowe

-kwiaty na pogrzeb

-sprowadzanie zmarłych z zagranicy

Wejherowski zakład pogrzebowy zdecydowanie wyróżnia się na tle innych domów pogrzebowych ze względu na innowacyjne usługi, do których należą darmowe e-nekrologii, elegancki karawan limuzyna marki Mercedes, transmisje online z pogrzebów oraz własna kaplica. Warte uwagi jest również odwiedzenie strony internetowej ze względu na galerie zdjęć, dzięki której można zapoznać się z oferowanymi samochodami, modelami trumien oraz wystrojem kaplicy.

M. Uzdrowski Zakład pogrzebowy w Wejherowie

Zakład pogrzebowy Uzdrowski funkcjonuje na rynku od 1993 roku i posiada wiele pozytywnych opinii, do których można zajrzeć na ich stronie internetowej, ponadto jest również rekomendowany przez dwa portale z branży funeralnej.

Proszę o dodanie dwóch mapek z Google pod poniższymi kontaktami

Zakład Pogrzebowy M. Uzdrowski

ul. Nanicka 2 lok. 1
84-200 Wejherowo

 58 677 56 17
 607 29 15 64
 691 213 103
 517 746 447

 kontakt@uzdrowski.pl

Dom Pogrzebowy i kaplica w Wejherowie

ul. Leśna 18
84-200 Wejherowo

Uzdrowski logo