Zaznacz stronę

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich mieszkańców Trójmiasta i okolic, że współpracujący z naszym serwisem zakład pogrzebowy RÓŻA wprowadził do użytku bardzo nowoczesne rozwiązania, jakimi są e-nekrologi oraz transmisje z pogrzebu.

Firma niedawno otworzyła nowe biuro w Gdańsku u zbiegu dzielnic Łostowice i Ujeścisko – o czym informowaliśmy. Jak nas poinformowano nekrologi multimedialne zamieszczane będą na obu stronach tj. Róża – Gdańsk, Róża – Gdynia całkowicie nieodpłatnie.

e-nekrologi

Dodatkowo rodziny mają możliwość zdecydowania się na transmisję z pogrzebu, która dostępna będzie dla rodziny i bliskich pod konkretnym nekrologiem. Przy tym będzie istniała możliwość zablokowania transmisji hasłem oraz późniejszego jej wysłania w formie pamiątki do wszystkich członków rodzin.

Proponowane rozwiązania są nie tylko najnowocześniejszymi z dostępnych na rynku funeralnym, ale gwarantują też komfort i dyskrecje rodzinom, które chcą godnie przejść przez okres żałoby. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.