Zaznacz stronę

Rodziny chcące sprowadzić ciało zmarłego do Trójmiasta lub innej miejscowości mogą skorzystać z oferty prezentowanych przez trójmiejski serwis zakładów pogrzebowych lub zgłosić się do specjalisty w dziedzinie międzynarodowych usług pogrzebowych. GLOB DREJKA, to renomowana firma rodzinna prowadzona przez braci: Jarosława, Macieja i Szymona Drejkę, w której specjalizacją od 30 lat jest międzynarodowy transport zwłok. Firma zdobyła zaufanie klientów, oferując kompleksowe usługi związane z przewozem zmarłych zarówno do Trójmiasta i reszty Polski, jak i z Polski do różnych krajów na całym świecie. Nadrzędnym obszarem działań firmy jest transport zwłok z zagranicy, którego realizacja obejmuje kraje europejskie, azjatyckie, obie Ameryki oraz Australię. 

Kremacje za granicą i przewóz urny do Polski

Istnieje możliwość dokonania kremacji poza granicami Polski i przewóz urny. Firma posiada własne krematorium w Przasnyszu (województwo mazowieckie), umożliwiając klientom skorzystanie z usług kremacji zwłok w Polsce. Dodatkowo, oferuje duży wybór urn na prochy oraz kompleksowe wsparcie w sprawach formalnych. Ze względu na licznych międzynarodowych partnerów oferuje kremacje za granicą i przewóz urny z prochami do kraju. Więcej informacji o międzynarodowej kremacji zmarłych znajduje się na stronie pod adresem https://kremacja-zwlok.co.uk. Zdarza się, że to rozwiązanie jest tańsze niż przewóz zwłok w trumnie, zwłaszcza gdy transport jest z innego kontynentu i może się odbyć jedynie drogą lotniczą. Wszystko zależy od konkretnej sytuacji, koniecznych formalności i odległości do pokonania.

Firma GLOB DREJKA nie tylko zajmuje się transportem zmarłych, lecz także dostarcza kompleksowe rozwiązania, obejmujące odzież dla zmarłych, różnorodne akcesoria pogrzebowe oraz specjalistyczne trumny z wkładem metalowym oraz urny. W ramach usług oferowanych klientom, firma świadczy także tłumaczenia przysięgłe oraz pomoc prawnika, wspierając klientów w procesie uzyskania zasiłku pogrzebowego. Wszystkie informacje o dostępnym wachlarzu usług przewozu zmarłych znajdują się na stronie pod adresem https://drejka.pl.

Przewóz zwłok z zagranicy do Trójmiasta

Doświadczony zespół pracowników GLOB DREJKA zapewnia szybki przewóz zwłok z różnych zakątków świata do Polski, a także transport zwłok z Polski do Niemiec, Anglii, Ukrainy oraz do innych wskazanych krajów. Działania firmy obejmują również kremację zwłok za granicą oraz wysyłkę urny z prochami do Polski. Profesjonalizm firmy widoczny jest także w szybkim sprowadzaniu zwłok do Polski oraz w kompleksowym przygotowaniu wymaganej dokumentacji i uzyskiwaniu niezbędnych pozwoleń.

GLOB DREJKA to nie tylko firma świadcząca usługi transportu zwłok, lecz również partner dbający o każdy aspekt ceremonii pogrzebowej. Zawsze gotowi sprostać indywidualnym potrzebom klienta, firma stawia na wsparcie rodziny w trudnych chwilach, umożliwiając dostosowanie formy transportu zwłok do osobistych preferencji, czy to drogą lądową, morską, czy lotniczą. W celu uzyskania bezpłatnych porad i wyceny, firma udostępnia całodobowy numer telefonu: (+48) 604 559 569.

Całodobowe przewozy zmarłych z zagranicy

GLOB DREJKA

ul. Liliowa 11, Maków Mazowiecki

604 559 569