Zaznacz stronę

Miasto Puck, zlokalizowane nad Zatoką Pucką, może pochwalić się bogatą historią, której korzenie sięgają aż do czasów średniowiecza. Jego unikalny charakter tworzy kompilacja wielowiekowych tradycji i nowoczesności. Mimo iż nie jest częścią Trójmiasta, jego bliska odległość czyni go obszarem powiązanym z metropolitarnym Trójmiastem. Łatwy dojazd sprawia, iż wielu mieszkańców może bez problemów dojeżdżać do pracy lub na uczelnię poza granicami Pucka. Zakład usług pogrzebowych Hedez realizuje często pogrzeby na cmentarzach nie tylko w Pucku i Władysławowie, ale i w Gdyni, Swarzewie, Rumi oraz Kosakowie. Z tej przyczyny zasadnym jest aby przybliżyć jej sylwetkę wszystkim mieszkańcom Trójmiasta i okolic.

Zakład pogrzebowy Puck

Miejscowość choć niewielka, stawia na prężny rozwój w różnych dziedzinach życia. Dba m.in o sektor usług związanych z zakładami pogrzebowymi. Jednym ze szczególnie wyróżniających się na terenie Pucka jest działająca od ponad stu lat solidna firma Hedez oferująca wysokiej jakości usługi pogrzebowe. Od samego początku działalności firma podkreśla swoje przywiązanie do tradycji Kaszub i kultury pogrzebu która z tej tradycji wynika.

Krótka historia Zakładu Pogrzebowego Hedez

Dom Pogrzebowy Hedez z Pucka to przedsiębiorstwo, które od wielu lat troszczy się o godne i piękne pożegnanie bliskich. Powstałe jako rodzinny biznes, kładzie nacisk na najwyższą jakość oferowanych usług oraz indywidualne podejście do każdej rodziny, której losy krzyżują się z ich profesjonalizmem.

Pracownicy zakładu Hedez

Firma zbudowała swoją renomę dzięki pełnemu zaangażowaniu w proces organizacji ceremonii pogrzebowych i kulturalna obsługę rodzin. Pracownicy kierują się zasadami empatii, szacunku oraz najwyższego standardu obsługi. Z wielkim zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem pomagają w organizacji różnorodnych ceremonii pogrzebowych. Od tradycyjnych pożegnań, przez ceremonie świeckie, aż po uroczystości zgodne z różnymi obrządkami religijnymi.

Zakład pogrzebowy z Pucka – Pogrzeby w Kaszubskim stylu

Firma oferuje pełną gamę usług pogrzebowych związanych z organizacją i przeprowadzeniem ceremonii pogrzebowej. Zakład pogrzebowy Hedez w Pucku oferuje rodzinom:

– pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności, 

– przygotowanie i przewóz zmarłego,

– kremacje,

darmowe e-nekrologi dla mieszkańców Kaszub

– ceremonie świeckie oraz wyznaniowe,

– szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych,

– dewocjonalia,

– biuro mobilne,

– międzynarodowy transport zmarłych, – ekshumacje,

– sala pożegnań,

– pomieszczenia chłodnicze,

– zabiegi kosmetyki,

Pogrzeb w Pucku

Dom pogrzebowy w Pucku dla mieszkańców Kaszub

Serwis pogrzeby-trojmiasto.pl poleca Zakład Pogrzebowy Hedez z Pucka, ponieważ można liczyć na pełne wsparcie w trudnych chwilach pożegnania z bliskimi. Pracownicy firmy z pełnym zaangażowaniem służą pomocą i radą, dbając o to, by ceremonia pogrzebowa przebiegła w sposób godny i spokojny. To gwarancja profesjonalizmu i empatii w trudnych chwilach pożegnania. To zespół ludzi, który z wielkim szacunkiem i troską wspiera rodziny w chwilach straty, oferując nie tylko usługi na najwyższym poziomie, ale też ludzką życzliwość i wsparcie.

Całodobowy Zakład Pogrzebowy Hedez

Adres: 1 Maja 8

Puck, 84-100

Numery tel: 602274205 / 607266108

Numer tel. biuro: 58 673 22 44

Adres e-mail: hedez@wp.pl